PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32380}

Godziny

The Hours
7,3 108 581
ocen
7,3 10 1 108581
7,4 27
ocen krytyków
Godziny
powrót do forum filmu Godziny

tylko dla mądrych

ocenił(a) film na 9

Ten film jest na tyle dobry i posiada tak niesamowity scenariusz że niektórzy ludzie mogą
go
nie zrozumieć tak jak kina Woodego Allena. genialne zagrane sceny wszystkich aktorek.
Trochę zawiodłem się na Streep ale za to Nicole Kidman w scenie na dworcu, mega
mocne. polecam

ocenił(a) film na 7
johanst

Bez obrazy ale zbyt dużo do zrozumienia w tym filmie nie ma. Wszystko jest podane jak na talerzu:/ Sam film całościowo wg mnie bez rewelacji. Płynie w swoim tępie. Gra Streep adekwatna do roli,nie wiem czego się czepiasz.

ocenił(a) film na 9
justareader

Napisałem, niektórzy ludzie mogą nie zrozumieć. Akcja się przeplata i każdy wątek w filmie jest dość istotny. A jeśli chodzi o gr aktorek to jest to moja opinia. Streep została przyćmiona przez Kidman i tyle.

ocenił(a) film na 9
johanst

Film jest świetny. Te przeplatające się życie z punktu widzenia różnych kobiet. Genialny ;) Mnie osobiście gra Streep nie przeszkadzała, lubię ją jako aktorkę ;) Ale Kidman była genialna. W sumie to na początku nawet nie poznałam jej :)

ocenił(a) film na 10
tryginiatram_15

Uważam przymiotnik "genialny" na określenie tego filmu jako stanowczo za mało. Rola każdej z 3 głównych aktorek jest fenomenalna. Osobiście w "Godzinach" odkryłam Julianne Moore.
Co do filmu jako całości, tak, wymaga on od widza uruchomienia od widza pewnej ilości szarych komórek. Potrzebna jest też znajomość życiorysu, literatury Virginii Woolf. Bez tego ani rusz.
Oglądałam ten film kilkakrotnie. Dopiero po przeczytaniu kilku książek Woolf byłam w stanie spojrzeć na "Godziny" inaczej. Według mnie, nie dało się bardziej precyzyjnie zobrazować życia i rozterek Virginii, jak także jej wpływu na działania potencjalnych czytelników - w tym przypadku pozostałe bohaterki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones