PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32380}

Godziny

The Hours
7,3 108 159
ocen
7,3 10 1 108159
7,4 27
ocen krytyków
Godziny
powrót do forum filmu Godziny

Co za smęt!!!

ocenił(a) film na 4

Stanowczo uważam, iż tak wysoka ocena nie jest w żadnym stopniu adekwatna w stosunku co do jakości przedstawionego mi filmu. Nie dostrzegam w tym dziele żadnej "głębi". To, jak uściśliłam w tytule, dla mnie kompletny smęt. Jedyne skojarzenie jakie przychodzi mi na myśl po obejrzeniu tej produkcji to dwie zmarnowane GODZINY życia. Tylko rola Nicole Kidman wywarła na mnie pozytywne wrażenie. Dziękuję za uwagę:)

ocenił(a) film na 9
wacildo

Myślę że do wszystkiego trzeba dorosnąć albo coś przeżyć żeby coś zrozumieć gdybym ten film zobaczył 20 lat temu kiedy byłem młody na pewno bym nie wytrzymał dłużej niż 15 minut seansu...bo by mnie zanudził...

ocenił(a) film na 4
dominik1980

zastanawiałem się czy oglądać ten film jak miałem 20 lat i stwierdziłem że to może nie mieć sensu. Oglądnąłem go mają lat 40. Ani wtedy ani dziś nie miało to sensu. Do bohaterek tego filmu pasuje przesłanie Staszka Leca "Pomyśl zanim pomyślisz", bo jak widać za dużo myślenia też może być szkodliwe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones